Ankara sunabileceği birçok şeyin olduğu hareketli bir şehir. Sayısız fırsata rağmen fırsat kovalama peşindeyken kendimizi ve çocuklarımızı da unutturan şehir. Ne çocuklarımıza vakit ayırabiliyoruz, ne de kendimize.

Eski asfaltsız ama güvenli sokaklar mutsuz şehrin caddelerine dönüşeli hayli zaman oldu. "Akşam ezanından önce evde ol" cümlesini bugünün anne babaları kuramayacaklar. Çünkü ne dışarıda oynayacak mutlu çocuk sahası ne de onları tek başına dışarı gönderecek cesur aileler var.

Masal Ankara, çocukların beceri ve yeteneklerini geliştirmelerine ve topluma daha iyi katılmalarını sağlamalarına yardımcı olan özenli, eğlenceli, eğitici ve güvenli aktiviteler sunar.

Yaş gruplarına katılan çocuklar eğlenirken öğrenecek, siz anne babalar da kendinize vakit ayırabileceğiniz fırsatı yakalamış olacaksınız.

Çocuğunuza öğrenmeyi benimsetmenin en iyi yolu eğitimi eğlenceli hale getirmektir. Artık etkileşimli oyunlar oynatan Masal Ankara ile çocuklarınızı oyuna ve öğrenmeye teşvik edebilirsiniz. Eşzamanlı olarak öğretmek ve eğlendirmek için tasarlanan oyunlarımız, öğretmenler tarafından oluşturulan konseptleri içeriyor ve her sınıf seviyesinde çocuklara hitap eden canlı, profesyonel bir animasyon platformunda sunuluyor. Tüm oyunlarımızın kapısını açan Masal Ankara ile öğrenmenin neşesi devam ediyor.